فصل بهار در کرفون و شروع ساخت و سازها و ماهیگری

به نام خدا
و با سلام به همه مردم خوب و زحمتکش مازندران خصوصا بهنمیر و خصوصا خصوصا کرفون

فصل بهار شروع شد جاتون خالی توی این ماه سومین باره که رفته بودم کرفون و متاسفانه به خاطر کارم مجبور شدم دوباره برگردم تهران .

اما این ماه شروع مجدد ساخت و سازها در این منطقه هست منطقه ای بکر و زیبا که خیلی ها عاشق آرامشی هستند که در این منطقه حکمفرماست.

راستی تا یادم نرفته بهتون بگم که دیگه فصل ماهیگیری در دریا از طرف شیلات در این منطقه تموم شد حالا دیگه صبحها که می ری لب ساحل از دیدن ماهیگرانی که به تعداد زیاد در حال ماهیگیری و کشیدن طنابهای قطور و بلند توسط تراکتور هستند محرومی اما خدا حفظشون کنه بعد از این می رند سراغ کشاورزی و نشاء برنج.

اینجا هم ویلای کوچکی هست که ما همیشه آنجا می رویم

ویلاهایی که در حال ساخت هستند

و ماهیگرانی که از مناطق مختلف استان مازندران از جمله همین دوستان که از بابل برای ماهگیری در تالابهای کرفون به اینجا می آیند و با عشق ماهیگیری می کنند.

ماهیگیری که قلیونش هم همراهش هست

حالا اگر دوست داشتید اطلاعاتی از منطقه داشته باشید می تونید با من تماس بگیرید

راستی یادتون باشه این منطقه بعنوان یکی از 56 منطقه نمونه گردشگری استان مازندران می باشد

09123075266

در ضمن در هفته های آینده یک مطلب مهم در خصوص زمینی که در این منطقه در جوار یک مرغداری قرار گرفته  و بواسطه تعریفهایی که یکی از دوستان خوب و بنگاه دار ما کرد و ما نیز برای عده ای از دوستان بسیار خوب خریدیم و تلاشهایی که  کردیم تا برای خریداران  آن برق بگیریم اما متاسفانه با اعمال نفوذها و متاسفانه کم کاریها  نتونستیم برق بگیریم مفصل مفصل خواهم نوشت.

/ 0 نظر / 8 بازدید