کرفون و زیباییهای فصل پاییز

به نام خدا

سلام بر همه دوستان

عزیزان من از سرزمینی برایتان می نویسم که زیبایش سحر کننده است نمی دانم شاید از دید من اینطور است وقتی در تراس خانه ام می نشینم و دریای زیبا و آرام را نگاه می کنم یا وقتی دریا طوفانیست صدای غرشش را می شنوم روح جلا پیدا می کند صدای پرندگان و شبهایی که غورباعه ها با هم می خوانند سمفونی زیبایی را به نمایش می گذارند.

ساحل زیبای کرفون بکر و دست نخورده البته فعلا


 
ویلای کوچک شخصی خودم که دید به دریا و مناظر اطرافش عالیست

ویلای ساخته شده توسط صادق یزدانی که ما بهش می گیم خونه مادربزرگهویلای ساخته شده جهت اجارهویلای در حال ساختدر ضمن در این منطقه زمینها و ویلاهای زیبایی برای فروش قرار دارد و کسانی که طالب دیدن دریای زیبا یا آرامش در یک محیط بکر و در میان مردمی مهربان و با ادب هستند حتما سری هم به کرفون بزنند و کسانی هم که نیازمند این هستند مدتی کوتاه برای دور شدن از هیاهوی شهر ویلایی را نزدیک دریا اجاره کنند می توانند به این منطقه زیبا بیایند.

برای هر گونه راهنمایی می توانید با آقای حسینی 09123075266 تماس بگیرید

لازم بذکر است کرفون در 13 کیلومتری بابلسر در جاده ساحلی به سمت ساری واقع شده است منطقه ای بکر و زیبا با دریایی واقعا زیبا و بی خطر و ساحلی ماسه ای که آرامش خوبی برای کسانی که طالب آرامش هستند دارد این منطقه طی مصوبه دولت در سفرهای استانی چهار سال پیش به عنوان یکی از مناطق نمونه گردشگری شناخته شده است

/ 1 نظر / 5 بازدید
سپیده

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی وبلاگ واقعا زیبایی دارید . یک پیشنهاد عالی جهت پیشرفت وبلاگ شما دوست گرامی : تبادل لینک رایگان با سایت بزرگ تاپ 2 دانلود توجه داشته باشید تبادل لینک به صورت هوشمند انجام می شود و زمان آن محدود می باشد بدو تا زمان آن به پایان نرسیده. دانلود رایگان جدیدترین نرم افزار و بازیهای کامپیوتر و موبایل و بازی های PS3 ,PS2 ,PS1 PSP ,XBOX360 روز دنیا را فقط در تاپ 2 دانلود می توانید بیابید. منتظرحضور گرم شما در تاپ 2 دانلود هستیم ... http://www.Top2Download.com با تشکر.