به نام خدا

با سلام

این روزها کرفون واقعا بهشتی شده است هوا فوق العاده خنک است شبها مجبور می شوم پنجره ها را هم ببندم و برای خوابیدن پتو بیاندازم همین دو روز پیش دو روز تهران بودم هوا وحشتناک گرم بود یعنی اصلا طاقت نیاوردم که بمانم سریع برگشتم

توجه:

یک خبر ؟ اخیرا در روستاهای اطراف و در کرفون عده ای دزد از خدا بی خبر پیدا شده اند که شبانه موتورهای آب کشاورزان را سرقت می کنند که به زودی خبر مقابله جالب کشاورزان با دزدها و وضعیت منطقه را برایتان خواهم نوشت .

خبر از شورا:

شورای روستای کرفون هم در همین انتخابات اخیر برگزار شد و سه نفر از اهالی انتخاب شدند امیدواریم شورای جدید برنامه های عمرانی خوبی برای این منطقه نمونه گردشگری داشته باشند و با حمایت مردم درخواستهای خود را از استانداری و نهادهای ذیربط پیگیری کنند . به زودی شرح حالی از اعضای شورا و برنامه های آنها را خوهم نوشت.

سازندگی:

سازندگی در کرفون بشدت ادامه دارد و مردم و غیربومیها ویلاهای زیبایی را در این منطقه در حال ساخت دارند که نمونه هایی از آنها را در اینجا خواهم آورد  :

اکبر آقای شکری
گچکار حرفه ای فریدون کنار که در حال ساخت ویلایی شخصی برای فروش است

اطاق کار ، محل استراحت و ستاد فرماندهی  من در کرفونتاريخ : ۱۳٩٢/٥/۸ | ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ | نویسنده : دوستدار کرفون و طبیعت زیبای مازندران | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.