به نام خداوند هستی بخش

ایام شعبانیه بر همه مبارک باد

این قطعه زمینی که تصاویرش را اینجا می گذارم متعلق به یکی از اقوام است که قصد فروش آن را دارند موقعیت این زمین بسیار عالیست این قطعه زمین جزو 16 قطعه زمینی است که نبش خیابان اصلی به سمت دریا قرار دارد این زمین با توجه به نبش کوچه و خیابان بودنش موقعیت بسیار عالی برای آینده نیز دارد با توجه به رشد روزافزون و ساخت و سازهای منطقه این زمین می تواند موقعیت تجاری نیز داشته باشد . قیمت پایه این زمین متری 85 هزار تومان  و متراژ زمین 176 متر می باشد.

موقعیت زمین شرقی و غربی می باشد در حال حاضر قطعه شرقی زمین که آن نیز نبش کوچه واقع است در حال ساخت ویلا می باشد که تصاویر وسایل آن ویلا در کنار این زمین دیده می شود در ضمن خیابان اصلی به سمت دریا زیر سازی اولیه شده وبا توجه به طرح هادی منطقه به زودی آسفالت می شود

زمین با موقعیت عالی کرفون

روح الله داداشی قهرمان جهان کشته شد+عکستاريخ : ۱۳٩٠/٤/٢۸ | ٧:٤٦ ‎ق.ظ | نویسنده : دوستدار کرفون و طبیعت زیبای مازندران | نظرات ()

به نام خداوند مهربان که عاشقش هستم

آقا چی می خوایید ؟ زمین ، ویلا و.....

می خواهید بیزینس کنید ؟ می خواهید به سرمایه تان افزوده بشه ؟ می خواهید زمین بخرید مجتمع تفریحی بزنید ؟ می خواهید ویلا سازی کنید ؟

واقعا چی می خواهید ؟ آهای دوست خوبم  چرا هی اینور و آنور می روید ؟ می خواهید برای استراحت توی یک منطقه زیبا کنار یک دریای زیبا و بکر وقتی از فشارهای روانی و .... خسته شدید برید استراحت کنید و برای این استراحت به یک نقطه واقعا خوش آب و هوا نیاز دارید ؟ هر چی می خواهید اینجاست فقط کافیه یک سر کوچولو به این سرزمین زیبا بزنید باور بفرمایید راه زیاد دوری هم نیست از خود سه راه تهرانپارس تا خود کرفون فقط 235 کیلومتر از جاده زیبای هراز است .

باور بفرمایید زیبایی اینجا و دریای زیبایش مثال زدنیست اما هنوز ناشناخته است و هنوز خیلی ها وقتی تصمیم می گیرند زمینی و یا ویلایی تهیه کنند تنها فکرشون در مازندران به محمود اباد و رویان و سرخ رود و فریدون کنار دور می زنه اما حقیقت این است که همه اون مناطق اشباع شده است و دیگه برای کار بیزنس اصلا مناسب نیستند و صد البته برای استراحت و یا رسیدن به یک آرامش مستمر  مناسب نیستند اما کرفون یک دنیای دیگه است با مردمی مهربان و خونگرم و با ادب و نکته مهم زندگی در این منطقه در کنار سرزمین زیبا و رویایش وجود مردمی چنین مهربان می باشد .

خیلی ها که در مناطق شمالی کشور زندگی می کنند و در مناطق مختلف ویلا دارند بارها از اذیت و آزارهایی که از مردم محلی می بینند می نالند اما اینجا اصلا اینطوری نیست اینجا فرهنگ خاصی دارند و این مسئله شاید مهمترین نکته مثبت این منطقه است .

باور بفرمایید یعنی با دیدن این منطقه به این باور خواهید رسید که این منطقه واقعا ممتاز است و سرمایه گذاری در این منطقه اصلا ضرر ندارد .

هر راهنمایی که می خواهید با این شماره تلفنها تماس بگیرید 09119246624 آقای جعفر پور عزیز که یکی از آدمهای مهربان و خوب این منطقه است و خودم که مخلص همه شما هستم 09123075266 رضا حسینی بچه تهران و عاشق زیباییهای ایران عزیز.

خوش باشید که خوشی شما آرزوی ماست.تاريخ : ۱۳٩٠/٤/۱۳ | ۱۱:۱٦ ‎ب.ظ | نویسنده : دوستدار کرفون و طبیعت زیبای مازندران | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.